Biżuteria jako modny sposób na podkreślenie urody

Tak naprawdę, jeśli chodzi o zalety biżuterii, no to możemy powiedzieć sobie jasno, ze z pomocą jej obecności można każdorazowo zadbać o to, y uzyskać ciekawe efekty, zmieniając tylko pojedyncze elementy stylizacji. Wystarczy nawet konkretnie użyć jednego pozornie mało istotnego detalu, by zmienić odbiór całej stylizacji.

kobieta kolczyki

Luźny styl

Przecież gdy na przykład stawiamy na luźny casualowy styl, wystarczy tylko dodać jakiś naszyjnik albo perłowy łańcuch, by cała stylizacja zyskała całkowicie inny wymiar, całkowicie inny odbiór. W ogóle dzisiaj mamy do czynienia z łączeniem trendów casual z dodatkami, które nadają więcej szyku. Wszystko w modzie ma swoje reguły i choć fuzja stylów może być naprawdę ciekawa pod kątem efektów, są pewne kluczowe założenia, których warto przestrzegać, by nie popełnić żadnego modowego faux pas. A dobranie biżuterii w zły sposób może to naprawdę spowodować, więc warto się przekonać z bliska, z czym konkretnie mamy do czynienia, nie jest to przecież wcale tak trudne, a rezultaty mogą być po prostu świetne. Nie ma się co oszukiwać – gdy znasz te reguły, zawsze będziesz w stanie dla siebie stworzyć świetna stylówkę – elegancko, z klasą, ale przede wszystkim – dokładnie tak jak lubisz.

Kolczyki to mocne uzupełnienie

Kolczyki na przykład, mogą być tak samo dobrym i mocnym uzupełnieniem stylizacji jak torebka czy szpilki. Ważne tu jednak, by dobrze współgrały z kształtem twojej twarzy. Spójrz na kolczyki w sklepie http://www.zlotalinia.com/.Jeśli tak jest, to świetnie. Generalnie – między kształtem kolczyków a kształtem twojej twarzy musi być pewnego rodzaju kontrast. Czyli – kuliste kolczyki będą raczej odpadać, podobnie jak klipsy, właśnie wówczas jeśli Twoja twarz ma okrągłą budowę, wówczas postawić na bardziej wyraziste kształty – prostokąty, albo postawić na kolczyki wiszące, ważne jednak, zęby były bardzo długie, bo wówczas masz gwarancję optycznego efektu wysmuklenia twarzy. Poza tym, jeśli masz tendencję do częstego zmieniania kolczyków, na pewno będziesz w stanie szybko dobrać sobie takie zestawy kontrastowe, które świetnie sprawdzą się przy każdej okazji. Zresztą generalnie eksperymentowanie z łączeniem biżuterii ze stylizacjami może być działaniem bardzo odkrywczym i ekscytującym, co na pewno będzie mogło się przełożyć na sensowne i ciekawe efekty w wielu przypadkach. Wielu, to znaczy chodzi tutaj o to, na ile będziemy w stanie kreatywnie wymyślać kombinacje. Doświadczenie pokazuje, że takie działanie z biżuterią potrafi mocno wciągnąć, i powstają potem bardzo dobre i wciągające efekty.