Malowanie paznokci jako wizytówka kobiety?

Nie od dziś wiadomo, że zdrowe i piękne paznokcie to wizytówka każdego człowieka. Często zdarza się tak, że dłonie, jako pierwsze przyciągają uwagę nowo poznanych osób. Usługi kosmetyczne skierowane są nie tylko do kobiet, ale również mężczyzn.

Mężczyźni też korzystają z kosmetyczki

Spora ilość Panów regularnie podcina paznokcie w profesjonalnym salonie. Podstawowa usługa polega na skróceniu i nadaniu kształty, wycięciu lub odsunięciu skórek, a także wzmocnieniu płytki. To szczególnie istotne dla mężczyzn wykonujących prace biurowe, czy też mających częsty kontakt z klientami. Minęły czasy, gdy uważało się dbanie o paznokcie za niemęskie i śmieszne. Teraz stało się to niemal standardem każdego eleganckiego mężczyzny. Stylizacja paznokci to gorący temat w okresie świątecznym, czy też wakacyjnym. To właśnie wtedy najwięcej kobiet marzy o perfekcyjnych paznokciach, więc warto umówić się na wizytę u kosmetyczki odpowiednio wcześnie. Jeśli będziesz zwlekać do ostatniego momentu, to najprawdopodobniej w żadnych popularnym salonie nie będzie już wolnych terminów.

lakier

Pamiętaj

Należy pamiętać, że w skład świadczonych usług wchodzi nie tylko malowanie paznokci. Jeśli oczekujesz przedłużenia swoje naturalnej płytki, musisz liczyć się z tym, że spędzisz u kosmetyczki nawet kilka godzin. Zależy Ci na trwałym efekcie? Musisz poważnie zastanowić się nad wykonaniem hybryd. Tak zrobione paznokcie pozostaną w nienaruszonym stanie przez około 3 tygodnie. Lakier nie odpryśnie, ani nie straci koloru. W przypadku, gdy Twoje paznokcie rosną bardzo szybko, to nieatrakcyjny odrost może pojawić się po około dwóch tygodniach. Wtedy możesz wykonać uzupełnienie lub całkowicie zmienić swoje paznokcie.

Lores – najlepsze rajstopy w sieci.