Osocze bogatopłytkowe antidotum na starzenie

Pragnienie cieszenia się doskonałym wyglądem towarzyszy ludzkości praktycznie od zawsze. Atrakcyjna powierzchowność to obiekt pożądania zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Nie ma w tym niczego dziwnego, bowiem jest to niezawodny sposób na poprawę własnej samooceny, wzbudzenie zainteresowania u przedstawicieli płci przeciwnej oraz zwyczajne cieszenie się dobrym samopoczuciem. Aby osiągnąć ten cel korzystamy z różnego rodzaju domowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz kosmetyków z wielu półek cenowych. Niestety, w niektórych przypadkach są to działania, które nie umożliwiają nam osiągnięcie zadowalającego efektu. Co wtedy zrobić? Doskonałym pomysłem będzie skorzystanie z szerokiej oferty medycyny estetycznej. Rozwiązaniem wartym uwagi jest między innymi osocze bogatopłytkowe.

Siła działania natury

Na czym dokładnie polega zabieg? W skórę pacjenta lub pacjentki wstrzykiwane jest osocze bogatopłytkowe, czyli specjalny preparat, który przygotowuje się na bazie krwi osoby, która poddawana jest zabiegowi. O sukcesie przesądza wysoka zawartość płytek krwi i czynników wzrostu, które inicjują procesy regeneracji w ludzkim organizmie. Osocze bogatopłytkowe (https://cmeik.pl/portfolio-item/osocze-bogatplytkowe/) sprawi, że zmarszczki zostaną znacząco zredukowane lub zupełnie usunięte. Terapii poddaje się następujące fragmenty twarzy: okolice ust, czoła, oczu oraz nosa. Preparat z powodzeniem można stosować także na szyję, dekolt i dłonie.

Skutecznie, szybko i komfortowo

Osocze bogatopłytkowe posiada kilka niekwestionowanych zalet. Aplikowany preparat powstaje przy użyciu krwi pacjenta, a co za tym idzie, ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej lub odrzucenia środka zostaje praktycznie wyeliminowane. Nie jest wymagana ingerencja chirurgiczna, bowiem lekarz wykonuje jedynie serię nakłuć, które nie wiążą się z bólem, a co najwyżej z pewnym dyskomfortem. Cała procedura nie zajmuje zbyt wiele czasu i zazwyczaj kończy się w ciągu godziny. Choć jest to zabieg nieinwazyjny, warto podkreślić, że również posiada pewne przeciwwskazania. Zrezygnować z niego powinny osoby, które cierpią na choroby krwi, choroby nowotworowe, a także kobiety w ciąży i karmiące.

Przy współpracy: https://cmeik.pl/