Osocze bogatopłytkowe – metoda na młody wygląd skóry

Medycyna estetyczna nie jest dziś dedykowana tylko dla osób zamożnych czy popularnych. Tak naprawdę ze względu na jej powszechność, a także coraz niższe ceny poszczególnych zabiegów może być przeznaczona i stosowana praktycznie przez każdego, kto tego potrzebuje. Głównym zadaniem współczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest utrzymanie zdrowego i młodego wyglądu skóry twarzy a także i całego ciała. To właśnie zabiegi wykonywane na twarz zaliczane są do najpopularniejszych.

Osocze bogatopłytkowe – dla kogo?

Samo osocze bogatopłytkowe (https://cmeik.pl/oferta/osocze-bogatoplytkowe/) jest preparatem krwiopochodnym. Preparat jest bezpieczny ponieważ pochodzi od samego pacjenta. Przed zabiegiem pobierana jest krew a następnie przy pomocy specjalnego wirnika oddzielane są krwinki czerwone od osocza. Następnie otrzymane osocze bogatopłytkowe wprowadzane jest za pośrednictwem igły pod skórę. Zazwyczaj preparat wprowadza się w te okolice, w których widoczne są zmarszczki, czyli czoło, okolice oczu czy warg. Często zabieg ten stosowany jest na szyję i czy na skórę rąk. Dzięki „wampirzemu liftingowi” nie tylko można zregenerować i wygładzić skórę, ale także pobudzić ją. Dziś coraz częściej z metody tej korzystają mężczyźni, którzy mają problem z nadmiernie wypadającymi włosami na głowie.

Jaki efekt można uzyskać po wampirzym liftingu?

Zabieg ten przeznaczony jest dla osób, które chcą by ich skóra była bardziej napięta, zdrowa. Dzięki osoczu można szybko pozbyć się zmarszczek. Po zabiegu tym skóra wygląda naturalnie – nie tak jak często po użyciu botoksu. Jest to też dobra alternatywa dla osób, które są uczulone na botoks. Jest to też idealny zabieg dla osób, które zmagają się z nadmiernie suchą skórą. Osocze uelastycznia skórę, rozświetla ją i ogólnie można powiedzieć, że odejmuje lat i dodaje blasku. Sam efekt utrzymuje się do około pół roku. zabieg wykonany w renomowanym gabinecie jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu i nie należy się go obawiać. Z roku na rok staje się ze względu na spektakularne efekty coraz bardziej powszechny

Przy współpracy: https://cmeik.pl/