Ubiór weselny

Weselne sukienki powinny być jednocześnie eleganckie i posiadać cechy imprezowej kreacji. Kobieta powinna się w niej prezentować z klasą, czuć swobodnie oraz doskonale się bawić. Jak połączyć komfort i estetykę? Jak w ogóle wybrać najlepszy model spośród tysięcy dostępnych? Decyzja rzeczywiście nie należy do najprostszych, zwłaszcza że wiele czynników należy wziąć pod uwagę. Przede wszystkim dopasować krój do sylwetki, kolor do cery, długość do okazji, a na końcu dodatki do całej stylizacji. Przy tym wszystkim nie wolno zapomnieć, że w czasie uroczystości to panna młoda gra pierwsze skrzypce i to ona powinna błyszczeć najmocniej. Jak zatem przystąpić od zakupów, by cieszyć się wspaniałym wyglądem i zapewnić sobie komfortową zabawę?

Weselne sukienki na okres wiosenno- letni

Statystycznie wesela organizowane są podczas cieplejszych miesięcy. Z tego powodu warto postawić na żywe, ciepłe kolory, które idealnie pasują do wakacyjnego okresu. Wśród najpopularniejszych królują oczywiście pudrowy róż, krem, mięta oraz beż. Lepiej postawić na nie niż ubierać ciemniejsze barwy. Po pierwsze będzie wtedy chłodniej, po drugie warto odmienić codzienny outfit, a po trzecie tego typu uroczystość wymaga radosnych kolorów. Kiedy nie wyobrażamy sobie porzucenia ciemniejszej odsłony ubrań (m.in. ze względu na  maskowanie mankamentów sylwetki), warto postawić na klasykę, czyli bordo, granat lub modną, butelkową zieleń. To również doskonałe rozwiązanie na wesela odbywające się w okresie jesienno- zimowym. Wtedy wystarczy ożywić stylizację za pomocą właściwych dodatków.

lampki

Sukienka idealna dla Ciebie

Weselne sukienki, podobnie jak wszystkie inne, należy dobierać do naszej figury tak, aby podkreślić wszystkie jej atuty i ukryć mankamenty. Dzięki temu wiadomo, że paniom reprezentującym typ klepsydry lepiej leżą przyległe fasony o długości midi, a gruszkom- sukienki z rozkloszowanym dołem. Najważniejsze jednak, by w kreacji czuć się swobodnie. Musi sprawdzić się nie tylko do zrobienia imponującego pierwszego wrażenia, podczas zasiadania za stołem, ale przede wszystkim na parkiecie.